Yabancı Aktif Gerçek Takipçi (Hediyeli)

Dünya genelinden gerçek, aktif kişiler sizi takip eder. Ciddi takipçi düşüşü yaşanmaz. Düşüşlere karşı 1 ay garantilidir. Yabancı takipçi aldığınızın belli olmaması için işlem bitiminde siparişin %10 fazlası kadar gerçek türk takipçi hediyesi vardır.

  • Uygun bir bütçe ile yüksek takipçi sayılarına çıkmak için idealdir. Dünya genelinden kaliteli gerçek takipçilerdir.
  • Yabancı takipçileri gizlemek için işlem bitiminde siparişin %10 fazlası kadar hediye gerçek türk takipçi gönderimi yapılır. Yabancı takipçi aldığınız belli olmaz.
  • Şifrenizi vermeniz gerekmez, başka hesapları takip etmek zorunda kalmazsınız.

Kredi Kartı ile güvenli ödeme (taksit mümkün) ve Havale / EFT / Kartsız Ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.
Kredi kartı ödemelerinizde güvenli işlem sırasında bankanızdan 3D secure şifresi gelecektir. EFT / Havale ile ödeme yapmak isteyenler için hesap bilgilerimiz sipariş sonrası karşınıza gelecektir. Ortalama işleme başlama süresi ödeme sonrası 5 dakikadır.

Dünya geneli gerçek türk takipçi siparişlerinizde belirtilen süre içerisinde siparişin teslim edilememesi durumunda talebiniz doğrultusunda ücret iadesi mümkündür. Ancak Instagram tarafından sistem güncellemesi yapılan zamanlarda siparişlerin gönderilmesi normalden daha uzun sürebilmektedir. Bu gibi durumlarda müşterilerimizin anlayışlı olmalarını rica ediyoruz.
Yabancı gerçek takipçi Dünya genelinden çeşitli ülkelerden profillerini aktif olarak kullanan kişilerdir.
Yabancı gerçek takipçiler gerçek türk takipçiler gibi yoğun şekilde takibi bırakmadıkları için avantajlıdır.  
Dünya genelinden farklı ülkelerden aktif ve kaliteli hesaplardır.