Yabancı Bot (Sanal) Takipçi Nedir?

Bot (sanal) takipçi hesapları dünyanın farklı ülkelerden oluşturulmuş profil fotoğrafı ve paylaşımları olan, kendi takipçileri olan gerçek hesaplardır. Ancak bu hesaplar takip yaptırmak amacı ile açıldığından aktif değildir. Tamamen gerçek hesap görünümünde olan bu hesaplar sistemimiz tarafından yönlendirilmektedir. Profiliniz bu kullanıcılara takip ettirilir ve böylece takipçi sayınız artmış olur.

Bot takipçiler aktif hesap olmadıklarından ve sistemimizin kontrolünde olduklarından temin edilmesi daha kolaydır ve bu nedenle ucuzdurlar. Uygun fiyatlar ile takipçi sayısını ciddi şekilde arttırmak için en çok tercih edilen en güvenli yöntemdir.

Ancak bot takipçilerin bir dezavantajı vardır. Son takipçilerinize bakan bir kişi sizi son takip eden kişilerin tamamının yabancı kullanıcılardan oluştuğunu göreceği için şüphelenerek takipçi aldığınızı anlayabilir. Ancak endişe etmenize hiç gerek yok. Sitemiz başka hiçbir sitede olmayan bir hizmet ile bu sorunu tamamen ortadan kaldırıyor. Web sitemizden aldığınız tüm yabancı bot (sanal) takipçi paketlerinin bot takipçi gönderimi bittikten sonra gönderilen aktif türk takipçi hediyesi bulunur. Yabancı bot (sanal) takipçi aldığınızda bot takipçi gönderim işleminiz tamamlandıktan sonra hediyeniz olan aktif gerçek türk takipçiler profilinize yönlendirilir. Sizi en son takip eden profiller aktif ve gerçek kişiler olacağı için son takipçilerinizi inceleyen bir kişi aktif ve gerçek türk profilleri göreceğinden takipçi aldığınızı kesinlikle anlamayacak ve şüphelenmeyecektir. Biz buna kamufle adını veriyoruz ve hediye ettiğimiz gerçek türk takipçiler ile bot takipçilerinizi kamufle etmiş yani gizlemiş oluyoruz.

Yabancı bot (sanal) takipçi hizmetimizde firmamız kaliteli bot takipçi gönderimi yapmaktadır ve herhangi bir düşüle karşı 1 ay garanti vermektedir. Aldığınız takipçi adetinde ciddi bir düşüş olması durumunda 1 ay boyunca talebiniz doğrultusunda yeniden gönderim yapılır. Bot takipçide ciddi düşüş olması durumunda verdimiz telafi etme garantisi firmamızdan aldığınız bot takipçi hizmeti sonrası başka sitelerden bot takipçi almanız durumunda geçerli değildir. Firmamız işlem başı ve bitişindeki takipçi sayılarınızı kayıt altına alır. Sonrasında farklı bir kaynaktan bot takipçi aldığınızın tespiti durumunda kesinlikle yeniden gönderim yapılmaz. Bot takipçi hizmetlerini sitemizden temin etmeye devam etmeniz durumunda garantiniz devam edecektir.

Bot takipçi almak her zaman aktif türk takipçiye göre çok daha avantajlıdır. Çünkü aktif türk takipçiler takibi çok hızlı bir şekilde bırakabilmekte ve sürekli olarak gözlemlenebilen bir düşüş olmaktadır. Ancak bot takipçide takipçi sayınız aktif takipçi gibi düşmemektedir. Yüksek takipçi sayılarına çıkmak ve bu sayıyı kalıcı kılmak için bot takipçi hizmetimiz en iyi çözümdür.