Türk Bot Beğeni Paketleri (Tek Paylaşıma)

Tek paylaşıma beğeni göndermek için alabileceğiniz gerçek görünümlü ancak aktif olmayan yani bot hesapların yaptığı beğenidir. Gerçek görünümlü profiller beğeni yapacağı için beğeni aldığınız belli olmaz.

  • Adresini vereceğiniz tek fotoğraf yada video için bot türk kullanıcı beğenisidir.
  • Seçtiğiniz paylaşımlarınızın ayrı ayrı beğeni miktarını arttırmak için idealdir.
  • Şifrenizi vermeniz gerekmez, başka hesapları takip etmek zorunda kalmazsınız.
Kredi Kartı ile güvenli ödeme (taksit mümkün) ve Havale / EFT / Kartsız Ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.
Kredi kartı ödemelerinizde güvenli işlem sırasında bankanızdan 3D secure şifresi gelecektir. EFT / Havale ile ödeme yapmak isteyenler için hesap bilgilerimiz sipariş sonrası karşınıza gelecektir. Ödeme onayı sonrası ortalama 5 dakika içerisinde işleminiz gerçekleşir.
Belirtilen süre içerisinde beğenilerin gönderilememesi durumunda talebiniz doğrultusunda para iadesi mümkündür. Ancak Instagram tarafından sistem güncellemesi yapılan zamanlarda beğenilerin gönderilmesinde normalden fazla gecikme yaşanabilir. Bu gibi durumlarda müşterilerimizin anlayışlı olmalarını rica ediyoruz.
Hesabını aktif olarak kullanmayan yani bot türk hesaplardan gelen beğenilere bot türk beğeni adı verilir. Beğeni yapan hesaplar gerçek görünümlüdür.
Beğeni yapan hesapların tümü gerçek görünümlü türk kişilere ait olduğundan beğeni aldığınız anlaşılmaz. Gönderinizi beğenenleri inceleyen kişiler beğeni yapan hesapların bot olduğunu anlayamazlar. Gerçek türk beğeniye göre ucuz bir hizmettir.  
Gönderinize gelecek beğenilerin tümü gerçek görünümlü türk kullanıcılardan gelmektedir. Kullanıcıların profil fotoğrafları, çok sayıda paylaşımları, kendi beğenileri ve takipçileri vardır.