Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular ve Cevapları

Aklınıza takılan birçok sorunun cevabını aşağıdaki başlıklar arasında bulabilirsiniz.

Hayır, sitemizdeki tüm hizmetlerden instagram şifrenizi vermeden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Sadece işlemin gerçekleşeceği instagram hesabını yada fotoğrafı belirtmeniz yeterlidir. Ancak hesabınızın herkese açık olması gerekmektedir. Aksi halde profilinizi takip ettirme ve fotoğraflarınızı beğendirme imkanımız olmayacaktır. Instagram hesabınızdaki “Seçenekler” kısmından “Gizli Hesap” özelliğini devre dışı bırakmalısınız.
Hayır. Web sitemizdeki hizmetlerden faydalanmak için herhangi bir hesabı takip etmeniz gerekmemektedir. Sadece siparişinizi vermeniz ve arkanıza yaslanmanız yeterlidir.
Web sitemizde sunulan hizmetleri kullanmanızdan dolayı instagram hesabınızın durdurulması yada engellenmesi mümkün değildir. Ancak başka sitelerden aldığınız farklı hizmetler buna sebep olabilir. Bu nedenle web sitemizden hizmet alıyorsanız başka servisleri kullanmamaya özen göstermelisiniz.
Instagram ve benzeri sosyal ağlarda insanlar bir çeşit sürü psikolojisi ile hareket eder. Çok kişinin takip ettiği profilleri takip etme eğilimine sahiptirler. Profilinizde yüksek takipçi sayılarına ulaştığınızda profilinizi doğal yollar ile gören kişiler sizi kendiliğinden takip etmeye başlayacaktır. Yüksek instagram takipçi sayısı popülarite, saygınlık ve itibar göstergesidir. Instagram ‘da yüksek takipçi sayısına sahip hesapların popüler olduğu, çok beğenildiği düşünülür ve duyulan güven düzeyi yüksek olur. Alınan fotoğraf beğenileri de doğru orantılı olarak artar. Instagram takipçi satın alma işlemi kişisel profiller, firma profilleri, sanartçı ve sporcu profilleri,  instagram butikleri için güvenilir ve hızlı bir başarıya ulaşma yöntemdir. Ayırca popülerleşen ve takipçi sayısı artan hesapların Instagram tarafından diğer kullanıcılara önerilmesinden dolayı profilinizi bularak kendiliğinden takip eden kişi sayısı  artacaktır.
Instagram ‘da popüler, güvenilir ve saygın olmanın bir diğer ölçütü de fotoğraf beğenisi sayılarıdır. Fotoğraflarınızın çok insan tarafından beğenilmesi, onaylanmanız, kabul görmeniz anlamına gelir. Takipçi satın alarak yüksek takipçi sayılarına ulaşmış olabilirsiniz ancak bu takipçi sayısı ile birlikte fotoğraf beğenisi sayılarınızın da yüksek olması gerekir. Paylaşımlarınız  yeterince beğeni almıyor ise bu durum takipçilerinizin kuşku ve şüphe uyandırıcı olacaktır. Bu nedenle instagram takipçi sayısı artışı sağlanırken fotoğraflarınızın beğeni sayılarınında takipçi sayınız ile dengeli bir oranda artması gerekir. Ayrıca fotoğraflarınıza sistemimiz üzerinden aldığınız her gerçek beğeni zincirleme şekilde yeni ve satın alınmamış organik beğenilerin kendiliğinden gelmesini sağlayacaktır. Çünkü bir instagram kullanıcısı bir fotoğrafı beğendiğinde kendisini takip eden kişiler hangi fotoğrafı beğendiğini kendi uygulamalarının ekranında görmektedir. Böylece sitemizden beğeni satın almanız size kendiliğinden gelen organik beğeni ve takipçiler şeklinde geri dönecektir.

Instagram yorumu satın alma işlemi hesabınıza yaptığınız takipçi ve fotoğraf beğenisi satın alma işlemeri için bir tamamlayıcıdır. Instagram takipçi sayınız yükselmiş ve fotoğraflarınız yeterli sayıda beğeni alıyor olabilir. Ancak eğer fotoğraflarınızda çok az sayıda yorum varsa yada hiç yoksa bu sizi takip eden kişilerin gözünde şüphe uyandırıcı bir durumdur. Güvenilirliği yüksek bir instagram profili oluşturmak istiyorsanız farklı kullancılar tarafından gönderilen gerçek ve kaliteli fotoğraf yorumlarına ihtiyacınız vardır. Fotoğrafın içeriği ile alakalı gerçek instagram yorumları satın alma işlemi profilinizin popülerliği, güvenilirliği ve itibarı üzerinde çok olumlu etkiler bırakır.

Takipçi satın alarak iyi bir rakama ulaştınız. Ancak paylaştığınız fotoğrafların aldığı beğeni ve takipçi sayınıza göre çok düşük olması şüphe uyandırıcı olacaktır. Yeterli popülerliğe ve bilinirliğe ulaştığınızda zaten paylaşımlarının kendiliğinden yeterince beğeni, izlenme ve yorum olacaktır. Ancak ilk aşamada paylaşımlarınız için beğeni ve izlenme alımı yaparak profilinizi inceleyen kişilerin şüphelenmesini engellemelisiniz. Paylaşımınızın beğeni sayısını toplam takipçi sayınızın yüzde 5 ile yüzde 20 ‘s arasında tutabilirsiniz. Örnek olarak 10.000 takipçiniz olduğunu düşünelim. Paylaştığınız fotoğraf için 500 – 2000 arası bir beğeni sayısı uygun olacaktır. İzlenme için ise beğeni sayısının iki katı kadar izlenme yeterlidir.
Sitemizden aldığınız tüm takipçiler, beğeniler ve yorumlar gerçek instagram hesaplarından gelmektedir. Yani takipçi ve beğeni sayılarınız ile herhangi bir oynama yapılmamaktadır. Hesbabınız gerçekten bir kullanıcı tarafından takip edilmekte, fotoğrafınız beğenilmekte yada yorum yapılmaktadır. Ancak bu işlemleri yapan kullanıcı hesapları arasından farklılıklar bulunur. Yabancı takipçi ve beğeni paketlerinde kullanılan hesaplar takip ve beğeni yaptırmak amacı ile açılmış ve sistemimiz tarafından kontrol edilmek üzere bir havuzda toplanmış hesaplardır. Bu hesaplara bot hesap adı verilmektedir. Türk takipçi konusunda yine yabancı takipçi paketlerinde olduğu gibi türk bot hesaplar ve gerçek yani aktif türk kullanıcı hesapları kullanılmaktadır. Bu hesapların kullanıcı adı türkçedir ve profil fotoğrafları türk kişilere aittir. Türk beğeni konusunda ise gerçek ve aktif olarak kullanılan türk hesaplar ve türk bot hesaplar şeklinde iki seçeneğiniz bulunur. Yorum paketlerinde kullanılan hesaplar ise tamamen gerçek ve aktif türk hesaplardır.
Aldığınız yabancı ve türk bot takipçi sayılarında hesaplar bizim tarafımızdan yönlendirildiği için herhangi bir düşüş yaşanmaz. Yani yabancı ve türk takipçiler paylaşımlarınızın kalitesinden dolayı takibi kesinlikle bırakmaz. Ancak gerçek türk takipçi alımı yaparsanız aldığınız takipçi sayısından bir  düşüş yaşanacaktır. Gerçek türk takipçide sizi takip edecek kişiler gerçek kişiler oldukları için tercihen sonradan sizi takibi bırakabililirler. Takipçi sayınızda yaşanabilecek bu düşüş yaptığınız paylaşımların kalitesi alakalıdır ve genel ortalama olarak %30 civarı düşüş gözlenmektedir. Biz türk takipçi paketlerinde alımınızın %50 si kadar fazla takipçi göndererek yaşanabilecek bu düşüşü önceden telafi ediyoruz. Yani 1000 gerçek türk takipçi aldığınızda hesabınıza 1500 takipçi gönderimi yapıyoruz.

Aldığınız beğeni sayılarında tüm alım türünde de herhangi bir düşüş yaşanmaz. Aynı şekilde aldığınız yorum sayılarında da herhangi bir düşüş yaşanmaz. Düşüş gözlemleyebileceğiz tek alım çeşidi gerçek türk takipçi hizmetidir ve biz zaten bu düşüşü en başından telafi ediyoruz. Düşüş yaşamak istemiyorsanız bot hesaplardan takipçi gönderimi yaptığımız türk takipçi paketlerine yönelebilirsiniz.

“Yabancı takipçi” ve “yabancı beğeni” dediğimiz takip ve beğeni çeşitleride hesabınıza yönlendirilen takipçi ve beğeni yapan hesapların yurt dışından olması durumu kastedilmektedir. Bu yabancı ülke kaynaklı kullanıcı hesapları instagram üzerinde takip ve beğeni işlemleri yaptırılmak üzere dünya genelindeki ülkelerden açılmış ve bir havuzda toplanmış gerçek kullanıcı hesaplarıdır. Bu havuzda toplanan hesaplar hizmet alımı yaptığınızda alım yaptığınız hesabı takip etmek yada adresini verdiğiniz fotoğrafı beğendirmek için sistemimiz tarafından yönlendirilir. Bu hesaplar gerçek hesap olmasına karşın otomatik bir sistem üzerinden kontrol edildiğinden dolayı hesabınızı takip etmekten vazgeçme yada fotoğrafınızı beğenmekten vazgeçme gibi bir durum söz konusu olamaz. Yani yaptığınız alımlarda sonradan bir azalma gözlenmez.
Gerçek türk takipçi paketlerinden alım yaptığınızda profillerini aktif olarak kullanan, fotoğraf paylaşan, yorum yapan, beğeni yapan kişilerin hesaplarından takip almış olursunuz. Bu kişiler hesaplarını aktif olarak kullandıklarından yaptığınız takipçi alımı tamamen doğal görünür ve dikkat çekmez. Bu kişiler fotoğraflarınızı beğenebilir, yorum yapabilir ve potansiyel müşteridir. Ancak gerçek kişilerin paylaşımlarınızdan hoşlanmayarak takibi bırakma ihtimalleride bulunur. Türk gerçek takipçi alımı yaptığınızda paylaşımlarınızın kalitesine göre sonradan takipçi sayınızda ortalama %30 civarı bir düşüş gözlemlenebilir. Biz bu düşüşü en başından telafi etmek için hesabınıza %50 fazladan takipçi gönderiyoruz. Yani 1000 takipçi aldığınızda hesabınıza 1500 takipçi yönlendiriyoruz.

Türk bot takipçi paketi satın aldığınıza ise takip yaptırmak amacı ile bizim tarafımızdan açılan gerçek görünümlü, türkçe kullanıcı adına sahip, türk profil fotoğraflı kullanıcı hesapları sizi takip eder. Bu hesaplar takip yaptırma amacı ile açıldığında kontrolü tamamen bizim elimizdedir. Bu nedenle bot takipçi alımı yaptığınızda takipçi sayınızda herhangi bir azalma olmaz. Bu hesaplar bot hesap oldukları için beğeni ve yorum yapmazlar. En büyük avantajları takibi bırakmayacak olmalarıdır. Sadece takipçi sayısı artışı hedefliyorsanız ve aldığınız takipçiler dikkat çekmesin, türk olsun, gerçek gibi görünsün istiyorsanız bu paketlerimizi tercih etmenizi öneririz.

Yabancı ülke kaynaklı takipçi ve beğeniler otomatik bir sistem üzerinden yönlendirildiğinden maliyetleri düşük olmaktadır. Ancak türk kullanıcı adı ve profil fotoğrafına sahip türk bot hesapların oluşturulmaları zahmetli olduğundan bu hesaplara yaptırılan takip ve beğeni işlemlerinin maliyetleri bir miktar daha yüksek olmaktadır. Gerçek türk takipçi sağlamak ise tüm takipçi çeşitleri arasında en zoru olduğu için fiyatı en yüksek olandır. Yabancı hesaplar düşük maliyetli, hızlı ve güvenilir bir şekilde takipçi ve beğeni kazanmak için çok uygundur. Ancak son takipçilerinizi ve aldığınız beğenileri detaylı olarak inceleyen herhangi bir kişi, sizi son dönemde takipte bulunan yada beğeni yapan hesapların türk olmamasından dolayı şüpheye düşebilir. Eğer tamamen doğal görünümlü bir takipçi yapısı oluşturmak niyetindeyseniz türk takipçilere ve türk beğenilerine yönelebilirsiniz. Ancak sizin için sadece yüksek sayılar önemliyse, profilinizi detaylıca inceleyecek herhangi bir kişinin aklında oluşabilecek bir şüpheyi umursamıyorsanız yabancı takipçi ve beğeniler sizin için çok uygundur, ayrıca uygun fiyatlıdır.

Yorum konusunda ise tek tercihiniz zaten gerçek türk kullanıcı yorumu almaktır. Yorumlar doğrudan göz önünde olduğu için bu konuda sadece gerçek türk kullanıcı yorum hizmeti sunuyoruz.

Siparişiniz ile ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda menüdeki “Destek” başlığı altında yer alan “Destek Talebi” bölümünden bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Teknik ekibimizin ne kadar hızlı geri dönüş sağladığını görüp şaşıracağınızdan eminiz. Ayrıca tüm siparişlerinizi menüdeki “Hesabım” bölümündeki “Siparişlerim” bölümünden kontrol edebilirsiniz.
Almak istediğiniz paketleri sepetinize ekledikten sonra ödeme sayfasına geldiğinizde karşınıza 3 adet seçenek çıkacaktır. Bu sayfada “havale ile ödeme, kredi kartı ile ödeme (paypal) ve hesap bakiyesi ile ödeme” seçenekleri bulunur. Bu 3 ödeme yönteminden birini kullanarak ödemenizi yapabilirsiniz. Ödemenizin bize ulaşmasını takiben siparişiniz işleme alınır ve en kısa zamanda tamamlanarak tarafınıza email ve sms yolu ile bilgi verilir. Ayrıca siparişinizin durumunu menüdeki “Hesabım” başlığı altındaki “Siparişlerim” bölümünden izleyebilirsiniz.
Kredi kartı ile yapılan ödemeler Kıbrıs Serbest bölge üzerinden alındığı için faturanladırılamamaktadır. Ancak havale / eft yöntemi ile yapılan tüm ödemeleriniz için faturanız hazırlanarak e-mail adresinize e-fatura olarak gönderilir. Şirket adına fatura talep edecek müşterilerimizin mutlaka ödeme sonrası bize ulaşmaları ve fatura bilgilerini ödeyerek faturalarının bu bilgiler ile oluşturulmasını talep etmeleri gerekmektedir.
Evet, istediğiniz tüm paketleri sepetinize ekleyerek tek seferde sipariş verebilir ve ödemenizi yapabilirsiniz. Verdiğiniz siparişlerin durumunu menüdeki “Hesabım” başlığı altındaki “Siparişlerim” bölümünden takip edebilirsiniz.
Kredi kartı ile ödeme konusunda Türkiye ‘nin en güvenli online ödeme sistemi olan Paywant ile anlaşmalıyız. Ödeme sayfasında kredi kartı ile ödeme seçeneğini işaretleyerek devam ettiğinizde 128 bit ssl şifreleme sistemine sahip Paywant ödeme sistemine yönlendirilirsiniz. Paywant üzerinden tüm kredi kartları ile isterseniz tek çekim isterseniz 9 aya kadar taksit ile sorunsuz bir şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan ödemeler sistemimiz tarafından anında işleme alınır. Siparişinizin durumunu menüdeki “Hesabım” başlığı altındaki “Siparişlerim” bölümünden takip edebilirsiniz.
Kredi kartı kullanmıyor yada kredi kartı ile ödeme yapmak istemiyorsanız tüm siparişleriniz için havale / eft ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme sayfasında havale seçeneğini seçip devam ettiğinizde siparişinizin tamamlandığına dair bir sayfa ile karşılaşacaksınız. Bu sayfa hesap numaralarımız bulunmaktadır. Aynı zamanda bu sayfada sipariş numaranızı da görebilirsiniz. Ödeme işlemini gerçekleştirdikten sonra web sitemizde menüde yer alan “Destek” başlığı altındaki “Ödeme Bildirimi” kısmına girerek kısa bi form yardımı ile yaptığınız ödemeyi bize bildirmeniz gerekir. Ödeme bildiriminizin ardından ödemeniz kontrol edilerek siparişiniz işleme alınır. Siparişinizin durumunu menüdeki “Hesabım” başlığı altındaki “Siparişlerim” bölümünden kontrol edebilirsiniz.
Herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yada yardıma ihtiyaç duyduğunuz durumlarda bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Whatsapp destek numaramız olan 05320611526 numaralı telefon numarasını kullanarak Whatsapp üzerinden mesaj ile destek ekibimize anında ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.
Siparişlerinizin tamamlanması konusunda gecikme yaşamanız halinde siparişinizin iptal edilmesini ve ödemenizin geri iadesini talep  edebilirsiniz. Eğer siparişinizin bir bölümü gerçekleşmiş ancak tamamlanması konusunda sorun yaşanmış işe kalan kısım için hesaplama yapılarak teslim edilemeyen kısmın geri ödemesi yapılır. Sipariş iptali için menüdeki “Destek” bölümü altında yer alan “Destek talebi” bölümünden bize ulaşabilirsiniz.