InstaFake uygulaması sayesinde sahte Instagram sohbetleri oluşturarak dostlarınıza ya da sevgilinize şakalar yapmanız mümkün. Ücretli ve ücretsiz sürümleri bulunan InstaFake uygulamasını kullanarak gerçeğinden ayırt etmenin oldukça zor olduğu ekran görüntüleri elde edebilirsiniz…

Instagram Artık Aynı Zamanda Bir Haberleşme Aracı…

2012 yılında Facebook tarafından satın alındığında basit bir fotoğraf paylaşım platformu olan Instagram yıllar içinde birçok yeni özellik ve araçla zenginleştirilerek çok fonksiyonlu bir uygulama halini aldı. Bugün artık Instagram üzerinden video paylaşmanın yanı sıra canlı yayın yapmak ve hatta görüntülü görüşmeler yapmak bile mümkün. Son dönemlerde özel mesaj özelliğini de yeni araçlar ekleyerek geliştiren Instagram, sonunda Direct isimli servisini ayrı bir uygulama olarak bile sundu.

İnsanların özel mesajlar için giderek daha fazla tercih ettiği bir mecra olmayı başaran Instagram için eğlenceli (ve kabul etmek gerekirse bir o kadar da tehlikeli) bir uygulamayı tanıtacağız şimdi sizlere: InstaFake.

InstaFake Nedir, Nasıl Kullanılır?

Basitçe söylemek gerekirse InstaFake sahte Instagram mesajları yaratmanızı sağlıyor. Bekir Dursun tarafından geliştirilen bu uygulama üzerinden yarattığınız sahte sohbetin ekran görüntüsünü alabiliyorsunuz. Sohbetin her iki tarafını da yönetebiliyor, sohbet eden tarafların kullanıcı isimleri ve profil fotoğraflarını da dilediğiniz gibi düzenleyebiliyorsunuz.

InstaFake Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı açtığınızda boş bir sohbet ekranıyla karşılaşıyorsunuz. Ekranın sağ üst köşesinde yer alan + simgesine dokunarak sahte sohbetinizde kullanacağınız kişinin profilini oluşturuyorsunuz. Bu kullanıcı için profil fotoğrafı ve profil ismini ekledikten sonra sohbette yer almasını istediğiniz mesajları yazmaya başlayabilirsiniz. Yazdığınız mesajların üzerine dokunarak bu mesajların kim tarafından yazıldığını seçebildiğiniz gibi, sohbete “Görüldü” uyarısını da ekleyebiliyorsunuz.

Gerçeğine oldukça uygun ekran görüntüleri elde etmenizi sağlayan InstaFake uygulamasının bir ücretli, bir de ücretsiz versiyonu bulunuyor. Uygulamanın ücretsiz versiyonunda bolca reklam yer aldığını ve reklamlarla uğraşmak istemeyen kullanıcılar için ücretli versiyonun daha doğru bir seçenek olabileceğini de ekleyelim. Ancak ücretli versiyonu sadece iOS kullanıcılarının indirebildiğini belirtmekte fayda var.

  • 8,99 TL ‘lik ücrete sahip Fake Chat Pro ‘yu indirmek için buraya,
  • Ücretsiz InstaFake (Direct Message) versiyonunu indirmek için ise buraya tıklayabilirsiniz.