Kredili Doğal Gerçek Türk Oto Beğeni (Yavaş – Doğal Artan)

Paylaşım sonrası tamamen doğal görünümlü artış sağlayacak şekilde beğeni sayısına göre ortalama 1.5 – 4 saatlik sürece yayılacak şekilde yavaş yavaş beğeni gönderim yapılır. Günde bir yada birkaç günde bir yani çok sık paylaşım yapmayanlar için uygundur. Krediniz yani paylaşım adedi hakkınız dolana kadar yapacağınız her yeni paylaşımınıza doğal beğeni gelir.

  • Takipçi sayılarınız ile beğeni sayılarınız arasında denge kurmak için idealdir.
  • Beğeni aldığınızın belli olmaması için beğeniler 2-4 saatlik sürece yayılarak yavaş yavaş gelir.
  • Paylaşım yapmak için süre sınırlaması yoktur, hakkınız bitene kadar beğeni gönderilir.
  • Artık beğenileri düşünmenize gerek kalmaz, her paylaşım sonrası kendiliğinden gelir.
  • Şifrenizi vermeniz gerekmez, başka hesapları takip etmek zorunda kalmazsınız.
  • Aynı profile eş zamanlı iki farklı otomatik beğeni almanız beğeni gönderiminde çakışmalara ve eksik gönderimlere neden olacağı için tavsiye edilmemektedir. Yine de almanız durumunda sorumluluk size aittir.
Kredi Kartı ile güvenli ödeme (taksit mümkün) ve Havale / EFT / Kartsız Ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.
Kredi kartı ödemelerinizde güvenli işlem sırasında bankanızdan 3D secure şifresi gelecektir. EFT / Havale ile ödeme yapmak isteyenler için hesap bilgilerimiz sipariş sonrası karşınıza gelecektir. Ortalama paket aktifleştirme süresi sipariş sonrası 5 dakika ile 1 saat arasında değişmektedir. Ancak siparişlerimizin yoğun olduğu zamanlarda teslim süresi uzayabilir.
Sipariş sonrası 6 saat içinde otomatik beğeni paketinizin aktifleştirilememesi durumunda para iadesi mümkündür. Ancak Instagram tarafından sistem güncellemesi yapılan zamanlarda otomatik beğenilerin sisteme tanımlanmasında normalden fazla gecikme yaşanabilir. Bu gibi durumlarda müşterilerimizin anlayışlı olmalarını rica ediyoruz.
Otomatik beğeni yada kısa adı ile oto beğeni satın alma işlemi bir kez sipariş vereceğiniz ve sonrasını düşünmeyeceğiniz otomatik bir sisteme sahip olmak demektir. Aktifleştirme sonrası hakkınız dolana kadar yeni paylaşımlarınıza beğeniler kendiliğinden gelir. 
Eğer çok sık paylaşım yapmıyorsanız aylık otomatik beğeni sizin için pahalı bir seçenektir. Kredili otomatik beğenide paylaşım adeti hakkınız dolana kadar beğeni gelmeye devam eder, paylaşım yapmadığınız zamanlar için boşuna ödeme yapmazsınız.
Gönderinize gerçek ve aktif türk kullanıcılardan beğeni gelmektedir. Beğeniler paylaşımınızdan sonra doğal artacak şekilde 1.5-4 saatlik sürece yayılarak gelecektir.

Eğer instagram ‘da sık içerik paylaşan biri değilseniz yani günde 1 yada birkaç günde bir içerik paylaşıyorsanız ve paylaşımlarınız için beğeniye ihtiyaç duyuyorsanız her yeni paylaşımınız için beğeni paketi satın almak sizin için emek ve zaman kaybettiren maliyetli bir işlem olacaktır. Bunun yerine sonraki kaç paylaşım için beğeni istediğinizi (kredi) seçerek sipariş verebileceğiniz bir otomatik türk beğeni paketi satın alarak yeni paylaşımlarınıza otomatik olarak beğeni gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Çok sık paylaşım yapmıyorsanız kredili instagram otomatik türk beğeni satın alma işlemi sizin için aylık türk beğeni paketine göre daha avantajlı olacaktır.

Kredili otomatik beğeni paketi satın aldığınızda seçtiğiniz paylaşım adetine ulaşıncaya kadar yaptığınız her yeni paylaşıma beğeniler sistemimiz tarafından otomatik olarak içerik paylaşımını takiben yavaş yavaş 2-4 saatlik bir süreç içerisinde gönderilir.