Instagram ‘da seyahat, doğa, manzara fotoğrafları görmekten zevk alıyorsanız, işte kesinlikle takip etmeniz gereken 7 seyahat fotoğrafçısı!

[email protected]danielkordan

Daniel Kordan, Instagram ‘ın en ilham verici fotoğrafçılarından biri. Fotoğraflarının büyük bölümünü görkemli doğa fotoğrafları oluşturuyor. Birçok önemli fotoğraf ödülüne sahip sanatçının işleri National Geographic ve Discovery gibi dünya çapında dergilerde yayınlanıyor. Kordan ‘ın müşterileri arasında ise Apple ve Redbull gibi büyük isimler yer alıyor. Kordan ‘ın yaklaşık 1000 gönderiye sahip Instagram hesabını takip etmekten büyük keyif alacağınızı tahmin ediyoruz.

[email protected]worldwanderlust

Hesabın sahibi 24 yaşındaki Avustralyalı Brooke Saward. Dünya üzerindeki tüm ülkeleri tek tek görüp fotoğraflama hayalinin peşinden koşan genç fotoğrafçının hem Instagram profilinde hem de resmi web – sitesinde oldukça faydalı gezi notlarını paylaştığını da ekleyelim.

[email protected]chrisburkard

Burkard, Instagram ‘ın en şöhretli ve en çok takip edilen manzara & seyahat fotoğrafçılarından biri. 30 yaşındaki fotoğrafçının Instagram hesabında doğa sporlarına ilişkin heyecan verici fotoğraflar bulmak da mümkün. Pek çok uluslararası fotoğraf ödülü kazanmış Burkard ‘ın müşterileri arasında ise Apple, Toyota, Sony, Microsoft, Volkswagen ve Capitol Records gibi dünya devleri var.

[email protected]theplanetd

Evli bir çiftin, Dave ve Deb ‘in yarattıkları ThePlanetD hem güzel bir Instagram hesabına, hem dolu dolu bir web sitesine sahip. Çiftin ayrıca bir de YouTube kanalları bulunuyor. Kaliteli fotoğraflarının yanı sıra hoş da bir espri anlayışına sahip çift, takip etmenizi tavsiye edeceğimiz profiller arasında en yukarılarda yer alıyor.

[email protected]colerise 

Cole Rise, kesinlikle Instagram ‘ın en iyi profillerinden birine sahip. Pilotluğu da olan genç fotoğrafçının takipçi sayısı ise 1 milyona dayanmış durumda.

[email protected]everythingeverywhere

Gary Arndt ‘ın Instagram profilinde nefes kesen doğa ve manzara fotoğraflarının yanı sıra şehir ve mimari fotoğrafları ad görmek mümkün. Hesabın isminden de anlaşılabileceği gibi dünyamıza dair birçok şeyi içinde bulabileceğiniz bir Instagram hesabı Arndt ‘ınki! Bugüne dek 7 kıtada 120 ‘nin üzerinde ülkeyi fotoğraflamayı başaran Arndt ‘ın Instagram profilini takip etmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

[email protected]tiffpenguin

Tiffany Nguyen, Californialı bir manzara fotoğrafçısı ve aynı zamanda da bir diş doktoru. Nguyen kendi ifadesiyle ; haftaiçleri bir diş doktoru, haftasonları ise bir maceraperest. Etkileyici bir Instagram profiline sahip genç fotoğrafçının takipçi sayısı hızla yukarılara tırmanıyor.