Instagram ‘da en çok takip edilen hesapları sizler için derledik. Kişisel hesaplarda Selena Gomez 110 Milyon takipçi ile zirvedeki yerini koruyor. Geçtiğimiz aylarda hayranlarına kızıp hesabını donduran Justin Bieber ise Instagram’a yaptığı dönüş ile ilk 10’daki yerini geri almış. İşte en çok takip edilen hesaplar!

En çok takip edilen 50 Instagram profili:

1. Instagram (@instagram) –  212 M

2. Selena Gomez (@selenagomez)  –  110 M

3. Taylor Swift (@taylorswift)  –  97,6 M

4. Ariana Grande (@arianagrande)  –  96,9 M

5. Beyonce (@beyonce)  –  95 M

6. Kim Kardashian (@kimkardashian)  –  92,6 M

7. Cristiano Ronaldo  (@cristiano)  –  90,6 M

8. Kylie Jenner (@kyliejenner)  –  86,1 M

9. Justin Bieber (@justinbieber) –  77,9 M

10. Dwayne Johnson (@therock)  –  77,4 M

11. Kendall Jenner (@kendalljenner)  –  74,4 M

12. Nicki Minaj (@nickiminaj)  –  74 M

13. National Geographic (@natgeo)  –  69,6 M

14. Nike (@nike)  –  69,4 M

15. Neymar (@neymarjr)  –  67,6 M

16. Lionel Messi (@leomessi)  –  64,6 M

17. Khloe Kardashian (@khloe)  –  62, 8 M

18. Miley Cyrus (@mileycyrus)  –  60,6 M

19. Katy Perry (@katyperry)  –  60,5 M

20. Jennifer Lopez (@jlo)  –  58,8 M

21. Demi Lovato (@ddlovato)  –  53,4 M

22. Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)  –  53,1 M

23. Victoria’s Secret (@victoriassecret)  –  51,3 M

24. Rihanna (@badgalriri)  –  49,3 M

25. Kevin Hart (@kevinhart4real)  –  47,8 M

26. Barcelona (@fcbarcelona)  –  45,8 M

27. Real Madrid (@realmadrid)  –  44,5 M

28. Justin Timberlake (@justintimberlake)  –  40,6 M

29. Ellen DeGeneres (@theellenshow)  –  40,5 M

30. Zendaya (@zendaya)  –  38,4 M

31. Cara Delevingne (@caradelevingne)  –  37,5 M

32. 9GAG (@9gag)  –  36,6 M

33. Chris Brown (@chrisbrownofficial)  –  35,9 M

34. Drake (@champagnepapi)  –  33,5 M

35. David Beckham (@davidbeckham)  –  33 M

36. Vin Diesel (@vindiesel)  –  32,4 M

37. Shakira (@shakira)  –  31,2 M

38. Gigi Hadid (@gigihadid)  –  29,6 M

39. James Rodriguez (@jamesrodriguez10)  –  28,8 M

40. LeBron James (@kingjames)  –  28,1 M

41. Gareth Bale (@garethbale11)  –  26,5 M

42. Nike Football (@nikefootball)  –  26 M

43. Zac Efron (@zacefron)  –  25,1 M

44. Adele (@adele)  –  23,9 M

45. Emma Watson (@emmawatson)  –  23,5 M

46. Vanessa Hudgens (@vanessahudgens)  –  23,4 M

47. Zlatan Ibrahimovic (@iamzlatanibrahimovic)  –  22,6 M

48. Lady Gaga (@ladygaga)  –  22,2 M

49. NBA (@nba) –  21,1 M

50. Dan Bilzerian (@danbilzerian)  –  20,8 M