Instagram Bot Takipçi (Garantili – Hediyeli)

Dünya genelinden gerçek görünümlü, kaliteli bot profiller sizi takip eder. Kaliteli takipçi gönderildiği için takipçi sayınızda ciddi bir düşüş olmaz. 1 ay boyunca düşüşlere karşı garantilidir. Bot takipçi aldığınızın belli olmaması için işlem bitiminde siparişin %10 fazlası kadar gerçek türk takipçi hediye gönderilerek botlar gizlenir.

  • Uygun bir bütçe ile yüksek takipçi sayılarına çıkmak için idealdir. Dünya genelinden kaliteli takipçilerdir.
  • Bot takipçileri kamufle için işlem bitiminde hediye gerçek türk takipçi gönderimi yapılır. Bot takipçi aldığınız belli olmaz.
  • Şifrenizi vermeniz gerekmez, başka hesapları takip etmek zorunda kalmazsınız.

Kredi Kartı ile güvenli ödeme (taksit mümkün) ve Havale / EFT / Kartsız Ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.
Kredi kartı ödemelerinizde güvenli işlem sırasında bankanızdan 3D secure şifresi gelecektir. EFT / Havale ile ödeme yapmak isteyenler için hesap bilgilerimiz sipariş sonrası karşınıza gelecektir. Ortalama işleme başlama süresi sipariş sonrası 5 dakika ile 1 saat arasında değişmektedir.

Bot takipçi siparişlerinizde belirtilen süre içerisinde siparişin teslim edilememesi durumunda talebiniz doğrultusunda ücret iadesi mümkündür. Ancak Instagram tarafından sistem güncellemesi yapılan zamanlarda siparişlerin gönderilmesi normalden daha uzun sürebilmektedir. Bu gibi durumlarda müşterilerimizin anlayışlı olmalarını rica ediyoruz.
Instagram ‘da takip yaptırmak amacı ile açılan hesaplara bot hesap adı verilir. Sadece takip yaptırmak için açılan gerçek profil görünümlü bu hesaplar sistemimiz tarafından yönlendirilir.
Bot hesaplar sistemimizin kontrolünde olduğu için rahatlıkla yönlendirilebilmektedir ve bu nedenle bot takipçi uygun fiyatlıdır. Yüksek takipçi sayılarına ekonomik yoldan ulaşmak için çok idealdir.
Dünya genelinden farklı ülkelerden açılmış, çoğunluğu profil fotoğrafına ve gönderilere sahip çok kaliteli hesaplardır.