Takipçi Satın Alma Rehberi

Takipçi Almak Profilime Nasıl Bir Fayda Sağlar?

Takipçi satın almanın profilinize sağlayacağı faydaları psikolojik ve teknik faydalar olarak ikiye ayırmak gerekir.

Teknik Faydalar Nelerdir?

Instagram çok hızlı büyüyen bir sosyal platform ve kendini geliştirdiği yeni teknoloji ve sistemler ile her gün yeniliyor ve kullanıcılarına daha iyi bir uygulama deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Bu yeniliklerin temel amacı uygulama kullanıcılarına daha çok ilgilerini çekebilecek içerikleri gösterebilmek. İnsanlar Instagram üzerinde binlerce kişiyi aynı anda takip edebiliyor ancak bu kişilerin tüm paylaşımlarını sürekli olarak ana sayfalarında görmek istemeyebiliyorlar. Bu mantıktan hareket eden instagram geçtiğimiz aylarda sistemini komple değiştirerek yeni bir filtreleme sistemini hayata geçirdi.

Bu filtreleme sistemi insanlara daha çok ilgilerini çekebilecek popüler yani çok takipçisi olan kişiler tarafından paylaşılmış popüler gönderileri daha çok gösterme mantığına dayanıyor. Artık instagram da ana sayfanıza baktığınızda tüm takip ettiğiniz kişilerin gönderilerini tam olarak paylaşılma zamanlarına göre göremiyorsunuz. Üstlerde gördüğünüz gönderilerin büyük çoğunluğu son zamanlarda paylaşılmış ancak popüler yani çok takipçiki kişiler tarafından paylaşılmış, çok beğeni alan gönderilerden bir seçme olarak görüyorsunuz. Durum böyle olunca çok takipçi sayısı olmayan, profili çok aktif olmayan, çok beğeni almayan profillerin paylaşımları kendilerini takip eden kişilere çok daha az görünür hale geliyor ve profil etkinliği günden güne düşüyor.

İkinci bir teknik konu ise Instagram ‘da birini takip ettiğinizde hemen alt kısımda size önerilen 3 farklı profil. Instagram size herhangi bir profili takip ettiğinizde takip etmeyi isteyebileceğiniz 3 profil daha öneriyor. İşte bu alanda yer alan önerilen profillerde takipçi sayısı ve aktifliği yüksek profiller arasından seçilerek size gösteriliyor. Eğer takipçi sayınız ve profil aktifliğiniz yüksekse önerme yoluyla çok sayıda yeni takipçiye bu özellik sayesinde kavuşabiliyorsunuz.

Yüksek takipçi sayısının üçüncü teknik faydası ise instagram ‘ın çok sık kullanılan keşfet ekranı. Keşfet bölümünde size takip etmediğiniz ancak ilgilenebileceğiniz profillerden karışık bir şekilde paylaşımlar gösteriliyor. Keşfet kısmı doğal yoldan gelecek yeni takipçiler ve beğeniler elde etmek etmek için çok faydalı ancak tabiki gönderileriniz bu kısımda sizi takip etmeyen insanlara gösterildiği müddetçe. Bu kısımda gönderilerinizin sıklıkla sizi takip etmeyen kişilere gösterilebilmesinin anahtarıda yüksek takipçi sayısı ve profil aktifliğinden geçiyor. Yani takipçi sayınızın yüksek olması keşfet kısmı sayesinde çok daha fazla kişiye ulaşabilmeniz anlamına geliyor.

Psikolojik Faydalar Nelerdir?

İnsanların bir şekilde gönderilerinize eklediğiniz etiketlerden, Instagram ‘ın önerme sistemi yolu ile yada keşfet ekranından profilinize geldiğini düşünelim. İnsanların sürü psikolojisi ile hareket ettikleri ve karar verdikleri bilinen bir gerçektir. Özellikle sosyal medyada bu psikoloji çok daha etkilidir. Herhangi bir kişi profilinize doğal bir yol ile girdiğinde yüksek takipçi sayısı ile karşılaşması sizin insanlar tarafından kabul gören, beğenilen, ilgi çekici bir profile sahip olduğunuzu düşünmesini sağlayacaktır. Bu düşünceler ile hareket eden bir kişi yüksek takipçi sayınızdan etkilenerek büyük bir ihtimal ile profilinizi takip edecektir. Yapılan araştırmalar insanların sosyal medya üzerinde gördükleri sayıları bir onaylanma ölçütü olarak kabul ettiklerini ve sanal ortamdaki güvenililirlik derecesine karar verdiklerini göstermiştir. Yüksek takipçi sayısına sahip bir profil insanlara güvenilir görünür, ilgilerini çeker ve ileride iyi paylaşımlar göreceklerini düşünmelerini sağlar. Böylece yüksek takipçi sayısına sahip olduğunuzda profilinize doğal yollar ile gelenlerden aldığınız takip ve beğeni oranları takipçi sayısı düşük bir profile oranla çok daha yüksek olur.

Yüksek takipçi sayısının bir diğer faydasıda profilinize giren kişilerin ister sizi takip ediyor olsun, ister etmesin, profilinizde geçireceği zamanın daha yüksek olmasını sağlamasıdır. Profilde geçirilen zamanın yüksek olması bu kişinin beğeni ve yorum yapma ihtimalinin yüksek olması anlamına gelir. Yüksek takipçi sayınızın bir etkisi olarak artan doğal yolla gelen beğeni ve yorumlar profil aktifliğinize büyük katkıda bulunur. İlk aşamada satın aldığınız takipçiler sayesinde satın alınmamış, profilinize doğal yol ile gelmiş ve takip etmiş çok sayıda organik takipçi edinmiş olursunuz. Bu şekilde doğal yöntemler ile gelen takipçilerin sayısı profilinizin aktifliği arttıkça günden güne yükselir.

Hangisini Takipçi türünü Tercih Etmeliyim?

Aktif Türk Takipçi

Aktif türk takipçiler sizin gibi gerçek instagram kullanıcılarıdır. Profilleri tamamen gerçektir ve aktif olarak profil sahipleri tarafından kullanılmaktadır. Aktif türk takipçiler gerçek kişiler olduklarından paylaştığınız içerikler eğer ilgilerini çekerse beğenebilirler ve yorum yapabilirler. Ancak gerçek kişi oldukları için paylaşımlarınızdan hoşlanmayarak takibi bırakma ihtimalleride bulunur. Yani profilinizde kaliteli, herkesin ilgisini çekebilecek içerikler paylaşarak bu gerçek kişileri profilinizde tutma sorumluluğu size aittir. Aktif türk takipçiler beğeni ve yorum yapmaları durumunda profil aktifliğinize katkıda bulunarak profilinizin daha çok dikkat çekmesi ve doğal yollardan yeni takipçiler kazanması anlamında fayda sağlarlar.

Aktif Türk Takipçi Almanın Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir?

Aktif yani gerçek türk takipçi almanın en büyük avantajı takipçi aldığınızın kesinlikle anlaşılamayacak olmasıdır. Takipçi listenizi inceleyen kişiler sizi en son takip eden profilleri ne üstte görürler. Takipçi listenizi inceleyen bir kişi takipçi listenizde tamamen gerçek kullanıcıları göreceğinden takipçi aldığınızı anlaması mümkün değildir. Gerçek kişiler beğeni ve yorum yapabilecekleri için profil aktifliğinize katkıda bulunurlar. Profil aktifliğinizin yüksek olması profilinizin popüler olarak algılanmasını sağlar. Ayrıca aktif profillere instagram ‘ın önerme sistemi sayesinde doğal yoldan çok sayıda takipçi gelebilir.

Aktif türk takipçi almak konusunda dezavantaj olarak nitelendirilebilecek konu profil paylaşımlarınızın kalitesine göre takip ettirilen gerçek kişilerin takibi bırakma ihtimalidir. Aktif türk takipçi aldıysanız ve kaliteli içerik paylaşmıyorsanız, çok fazla kişisel içerik yada ürün fotoğrafı paylaşıyorsanız takibi bırakma oranı yüksek olabilir. Ancak kaliteli, herkesin ilgisini çekebilecek içerikler paylaşırsanız takibi bırakma daha az olacaktır.


 

 

Yabancı Bot (Sanal) Takipçi Nedir?

Yabancı bot takipçi hesapları dünyanın farklı ülkelerinden takip yaptırmak amacı ile açılmış kullanıcı profilleridir. Bu profiller takipçi sayısınız arttırmak için profilinize yönlendirilir. Sitemizden alabileceğiniz tüm yabancı bot takipçi hesapları kalitelidir ve profil fotoğrafları, kendi paylaşımları ve takipçileri vardır. Yani bot hesaplar tamamen gerçek hesap görünümündedir. Temini ucuz olan bot takipçiler hızlı ve ciddi bir takipçi sayısı artışı sağlamak için çok uygundur. Malesef piyasada kalitesiz bot takipçiler satılmakta ve bu kalitesiz yani profil fotoğrafı ve paylaşımı olmayan bot profiller instagram tarafından yakalanarak silinmektedir. Bu durumda aldığınız takipçi sayısında ciddi düşüşler olabilmektedir. Sitemizden alabileceğiniz tüm bot takipçi paketlerinde kaliteli bot takipçi gönderimi yapıldığında takipçi sayılarınızda sonradan bir düşüş yaşanmayacaktır. Ayrıca sitemizdeki tüm yabancı bot (sanal) takipçi paketlerinde bot takipçileri kamufle amacı ile en son işlem bitiminde gönderilen aktif türk takipçi hediyesi vardır.

Yabancı Bot (Sanal) Takipçi Almanın Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir?

Yabnacı bot takipçiler uygun fiyatlarla temin edilebilmekte ve hızlıca profilinize yönlendirilebilmektedir. Böylece yabancı bot takipçi satın alarak çok uygun fiyatlar ile profilinizi çok yüksek takipçi sayılarına çıkartmak mümkün olabilmektedir. Bot takipçilerde düşüş olmaması ödediğiniz paranın tam karşılığını almanız açısından önemlidir. Bot profiller aktif olmasalarda takipçi sayınınızı ciddi şekilde arttırabildiğinizden yüksek takipçi sayınız sayesinde çok sayıda doğal yoldan gelen aktif türk takipçi edinebilmektesiniz. Rehberimizin baş kısmında anlattığımız yüksek takipçili profillere duyulan güven ve popüler olduğunun düşünülmesi konusu profilinize çok sayıda doğal takipçi kazandıracaktır. Bot takipçiler konusunda dezavantaj olarak düşünülen tek konu son takipçilerinizi inceleyen bir kişinin yabancı bot profilleri inceleyerek takipçi satınaldığınızı anlaması ihtimalidir. Ancak web sitemizin bu konuya başka hiçbir yerde olmayan bir çözümü bulunmakta. Tüm bot takipçi paketlerimiz ile birlikte hediye olarak bot takipçi gönderim işleminin bitiminde aktif türk takipçi hediye ediyoruz. Hediye ettiğimiz bu aktif türk takipçiler sayesinde takipçi aldığınız anlaşılmıyor.

 

Yabancı Bot (Sanal) Takipçi Paketleri İle Birlikte Hediye Edilen Türk Takipçiler Tam Olarak Ne İşe Yarıyor?

Bot takipçi alan yada almayı planlayan kişilerin en büyük endişesi şüphesizki takipçi alındığının belli olması ve anlaşılması. Sadece web sitemizde bulunan hediye türk takipçi hizmetimiz sayesinde bu sorunu tamamen ortadan kaldırıyoruz. Tüm yabancı bot takipçi paketlerimizde hediyeniz olan aktif gerçek türk takipçileri bot takipçi gönderiminiz bittikten sonra profilinize gönderiyoruz. Böylece takipçi listenize bakan kişiler satın aldığınız bot takipçileri değil sizi en son takip eden aktif gerçek türk profilleri görüyor. Bu sayede takipçi listenizi inceleyen bir kişinin bot takipçi aldığınızı anlama ihtimali ortadan kalkmış oluyor.

Güvenilir ve İlgi Çekici Bir Profil İçin Takipçi Sayım Ne Olmalı?

Profilinize giren insanların psikolojik olarak iyi, popüler, güvenilir, kabul gören bir profile sahip olduğunuzu düşünmeleri için minimum takipçi sayısının 10 bin olduğu kabul edilir. Bu sayı genel bir sayıdır ve profil çeşidinize göre bu sayının ne kadar üzerinde olmak istediğinize karar verebilirsiniz. Tabiki takipçi sayınız arttıkça profil aktifliğiniz, instagram tarafından öne çıkarılma dereceniz, profilinize doğal yolla gelerek takip eden, beğeni yapan, yorum yapan insan sayısı artacaktır. Ancak profiliniz için imkansız görünebilecek çok çok yüksek sayılara çıkmak da güvenilirlik açısından zedeleyici olabilir. Bu konuyuda aklınızdan çıkartmamanızda fayda var.

Takipçi Alımı Yaptım, Nasıl Bir Etki Göreceğim ve Ne Zaman Göreceğim?

Takipçi alımı yaptıktan sonra etkilerini görmeniz biraz zaman alacaktır. Instagram belirli aralıklarla sistemlerini güncelleyerek profillere verdiği derecelendirme puanlarını yenilemektedir. Takipçi sayınız arttıkça ve sistem tarafından arka planda verilen bu puanlar güncellendikçe profiliniz öne çıkmaya başlayacak ve daha fazla insan profilinize doğal yollardan gelmeye başlayacaktır. Bu süreçte sizinde fotoğraflarınıza bolca ilgili ve popüler etiket eklemenizde, profiliniz ile ilgilenebilecek insanları takip etmenizde, onların gönderilerine beğeni ve yorum yapmanızda fayda var. Göreceksiniz ki yaptığınız tüm bu eylemlerden yüksek takipçi sayınız sayesinde çok daha fazla geri dönüş alacaksınız.