Kredili Otomatik Video İzlenme Paketleri

Yükleyeceğiniz yeni videolara otomatik olarak video izlenme gelmesi için alabileceğiniz hizmetimizdir.
Aldığınız kredi dolana kadar yüklediğiniz videoların görüntülenme sayıları kendiliğinden artar.

  • Takipçi ve beğeni sayılaeınız ile izlenme sayılarınız arasında denge kurmak için idealdir.
  • Artık izlenme sayınızı düşünmenize gerek kalmaz, her paylaşım sonrası kendiliğinden gelir.
  • Şifrenizi vermeniz gerekmez, başka hesapları takip etmek zorunda kalmazsınız.
Kredi Kartı ile güvenli ödeme (taksit mümkün) ve tüm bankalardan Havale / EFT / Kartsız Ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.
Kredi kartı ödemelerinizde güvenli işlem sırasında bankanızdan 3D secure şifresi gelecektir. EFT / Havale ile ödeme yapmak isteyenler için hesap bilgilerimiz sipariş sonrası karşınıza gelecektir. Ortalama paket aktifleştirme süresi sipariş sonrası 5 dakika ile 1 saat arasında değişmektedir. Ancak siparişlerimizin yoğun olduğu zamanlarda teslim süresi uzayabilir.
Sipariş sonrası 8 saat içinde otomatik beğenilerin aktifleştirilememesi durumunda para iadesi mümkündür. Ancak Instagram tarafından sistem güncellemesi yapılan zamanlarda otomatik beğenilerin sisteme tanımlanmasında normalden fazla gecikme yaşanabilir. Bu gibi durumlarda müşterilerimizin anlayışlı olmalarını rica ediyoruz.
Otomatik izlenme yada kısa adı ile oto izlenme satın alma işlemi bir kez sipariş vereceğiniz ve sonrasını düşünmeyeceğiniz otomatik bir sisteme sahip olmak demektir. Aktifleştirme sonrası hakkınız dolana kadar yeni gönderinize izlenmeler otomatik olarak gelir. 
Yüklediğiniz her yeni videoya ayrı ayrı izlenme almak zahmetli bir işlemdir. Bunun yerine otomatik izlenme paketi alarak paylaşımlarınızı rahat rahat yapabilirsiniz. İzlenmeler otomatik olarak gelir. 
Gönderilen izlenmeler genel kullanıcı izlenmesidir. Instagram videoyu kimlerin izlediğini göstermediği için video izlenme satın aldığınız kesinlikle belli olmaz.

Neden Instagram Otomatik Video İzlenme (Oto İzlenme) Almalıyım?

Instagram ‘da video paylaşımları da yapıyorsanız videolarınızın ne kadar izlendiği sizin için önemli demektir. Video izlenme sayıları yüksek olan profiller aktif profiller olarak kabul edilir. İnsanların izlenme sayıları yüksek olan profillere önem ve değer verirler. Ayrıca izlenme sayısı yüksek olan videolar diğer insanların keşfet bölümünde çıkmaktadır ve böyle videonuz yeni insanlara da kendiliğinden ulaşmış olur.

Videolarınızın izlenme sayılarını otomatik olarak arttırmak için instagram otomatik video izlenme satın alma seçeneklerimiz çok uygundur. Seçeceğiniz otomatik izlenme paketi sayesinde hakkınız dolana kadar izlenmeleriniz otomatik olarak gelir ve artık izlenme sayılarını düşünmek zorunda kalmazsınız.