Otomatik Aylık Sınırsız Doğal Gerçek Türk Beğeni (Hızlı Gönderim)

Bu hizmetimizi aldığınızda 1 ay (30 gün) boyunca yükleyeceğiz her yeni fotoğraf ve videoya paylaşım sonrası 15 dakika içinde doğal gerçek türk beğeni kendiliğinden gelir.

5000 adet üzeri hızlı oto beğeni için Kredili Oto Beğeni (Hızlı) hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

  • Takipçi sayılarınız ile beğeni sayılarınız arasında denge kurmak için idealdir.
  • Artık beğenileri düşünmenize gerek kalmaz, her paylaşım sonrası kendiliğinden beğeni gelir.
  • Şifrenizi vermeniz gerekmez, başka hesapları takip etmek zorunda kalmazsınız.
  • Aynı profile eş zamanlı iki farklı otomatik beğeni almanız beğeni gönderiminde çakışmalara ve eksik gönderimlere neden olacağı için tavsiye edilmemektedir. Yine de almanız durumunda sorumluluk size aittir.
Kredi Kartı ile güvenli ödeme (taksit mümkün) ve Havale / EFT / Kartsız Ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.
Kredi kartı ödemelerinizde güvenli işlem sırasında bankanızdan 3D secure şifresi gelecektir. EFT / Havale ile ödeme yapmak isteyenler için hesap bilgilerimiz sipariş sonrası karşınıza gelecektir. Ortalama aktifleştirme süresi sipariş sonrası 5 dakika ile 1 saat arasında değişmektedir. Ancak siparişlerimizin yoğun olduğu zamanlarda teslim süresi uzayabilir.
Paket açıklamalarında belirtilen süre içerisinde otomatik beğeni paketinin aktifleştirilememesi durumunda talebiniz doğrultusunda para iadesi mümkündür. Ancak Instagram tarafından sistem güncellemesi yapılan zamanlarda otomatik beğenilerin sisteme tanımlanmasında normalden fazla gecikme yaşanabilir. Bu gibi durumlarda müşterilerimizin anlayışlı olmalarını rica ediyoruz.
Otomatik beğeni yada kısa adı ile oto beğeni satın alma işlemi bir kez sipariş vereceğiniz ve sonrasını düşünmeyeceğiniz otomatik bir sisteme sahip olmak demektir. Aktifleştirme sonrası 1 ay boyunca yapacağınız tüm paylaşımlara beğeniler kendiliğinden gelir. 
Eğer günde en az 1 yada daha fazla içerik paylaşıyorsanız her gönderiniz için beğeni almak hem zor hemde masraflı olacaktır. Aylık otomatik beğeni hem ekonomik hemde her seferinde beğeni konusunu düşünme derdinden kurtaran bir sistemdir.  
Gönderinize gelecek beğenilerin tümü gerçek ve aktif türk kullanıcılardan gelmektedir. Beğeniler paylaşımınızdan sonra 15 dakika içinde hızlı bir şekilde gelir.

Neden Instagram Aylık Otomatik Türk Beğeni (Oto Beğeni) Almalıyım?

Eğer instagram ‘da sık içerik paylaşan biriyseniz ve paylaşımlarınız için beğeniye ihtiyaç duyuyorsanız her yeni paylaşımınız için beğeni paketi satın almak sizin için emek ve zaman kaybettiren hemde maliyetli bir işlem olacaktır. Bunun yerine önünüzdeki bir ay boyunca yükleyeceğiniz her yeni fotoğrafa beğeni gönderilmesini sağlayacak bir instagram aylık otomatik türk beğeni paketi satın almak çok daha kolay ve maliyeti düşük bir yol olacaktır.

Aylık instagram oto beğeni aldığınızda 1 ay boyunca yüklediğiniz her yeni gönderiye gerçek aktif türk beğeni sistemimiz tarafından otomatik olarak içerik paylaşımını takiben 15 dakikalık bir süre içerisinde hızlı bir şekilde gelir. Aktif ve gerçek türk kullanıcılardan gelecek olan beğeniler profil aktifliğinize de büyük katkı sağlayacaktır.