Doğal Artan Türk Takipçi (Günlük Artış)

Takipçi aldığınızın belli olmaması için 1 haftalık sürece yayılarak günlük artış sağlanır. Takipçiler her gün aynı saatte kendiliğinden otomatik olarak gelir.

  • Takipçi sayınızı yavaş yavaş, dikkat çekmeyecek şekilde arttırmak için idealdir.
  • Doğal görünümlü bir artış sağlandığı için takipçi aldığınız belli olmaz.
  • 1 haftalık süreçte takipçiler hergün aynı saatte gelir.
  • Şifrenizi vermeniz gerekmez, başka hesapları takip etmek zorunda kalmazsınız.
  • Düşüş olabileceği için %30 fazladan takipçi gönderilir.
  • Çoğunluğu aktif ve türk kullanıcılardır. İçerisinde %20-3o yabancı ve aktif olamayan kullanıcılar olabilir.
Kredi Kartı ile güvenli ödeme (taksit mümkün) ve Havale / EFT / Kartsız Ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.
Kredi kartı ödemelerinizde güvenli işlem sırasında bankanızdan 3D secure şifresi gelecektir. EFT / Havale ile ödeme yapmak isteyenler için hesap bilgilerimiz sipariş sonrası karşınıza gelecektir. Ortalama paket aktifleştirme süresi sipariş sonrası 5 dakika ile 1 saat arasında değişmektedir.
Belirtilen süreler içerisinde otomatik takipçi paketinizin aktifleştirilememesi durumunda talebiniz doğrultusunda para iadesi mümkündür. Takipçi gönderimi için profilinizin herkese açık konumda olması gerekir. Ancak profilinizi gizliye aldığınız günler için hakkınız boşa gitmez. Profiliniz gizli ise gönderim yapılmaz ve hakkınız bir sonraki güne devreder.
Doğal takipçi, takipçi aldığınızın belli olmaması için hedeflediğiniz takipçi artışının günlere bölünerek sağlanması demektir.
Aldığınız takipçinin bir anda profilinize gönderilmesi takipçi sayınızın ani bir şekilde artması nedeni ile takipçi aldığınızın belli olması demektir. Doğal takipçide artış günlere bölündüğü için takipçi alındığı belli olmaz.
Gönderilen takipçilerin çoğunluğu Türk ve gerçek, yani profillerini aktif olarak kullanan kişilerdir. %20-30 oranında yabancı ve aktif olamayan kullanıcılar olabilir.