Mevcut Paylaşımlara Toplu Türk Beğeni

Profilinizdeki mevcut paylaşımların toplu ve hızlı bir şekilde beğenilerini arttırıp profilinize daha popüler bir görünüm kazandırmak için satın alabileceğiniz paketlerimizdir. Satın alma aşamasında son kaç paylaşıma beğeni gelmesini istediğinizi seçmeniz gerekecektir.

  • Son 200 adete kadar paylaşıma toplu şekilde beğeni gönderebileceğiniz hizmetimizdir.
  • Son paylaşımlarınızın toplu bir şekilde beğenilerini arttırmak için idealdir.
  • Şifrenizi vermeniz gerekmez, başka hesapları takip etmek zorunda kalmazsınız.
Kredi Kartı ile güvenli ödeme (taksit mümkün) ve Havale / EFT / Kartsız Ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.
Kredi kartı ödemelerinizde güvenli işlem sırasında bankanızdan 3D secure şifresi gelecektir. EFT / Havale ile ödeme yapmak isteyenler için hesap bilgilerimiz sipariş sonrası karşınıza gelecektir. Ortalama teslim süresi sipariş sonrası 5 dakika ile 1 saat arasında değişmektedir. Ancak siparişlerimizin yoğun olduğu zamanlarda teslim süresi uzayabilir.
Sipariş sonrası 6 saat içinde beğenilerin gönderilememesi durumunda para iadesi mümkündür. Ancak Instagram tarafından sistem güncellemesi yapılan zamanlarda beğenilerin gönderilmesinde normalden fazla gecikme yaşanabilir. Bu gibi durumlarda müşterilerimizin anlayışlı olmalarını rica ediyoruz.
Hesabını aktif olarak kullanan Türk kişilerden gelen beğenilere aktif gerçek türk beğeni adı verilir. Beğeni yapan hesapların tamamı gerçek kişilere aittir.
Bir profilin aktifliği ve popülerliği beğeni sayısına bağlıdır. Takipçi sayınız yüksek olsa bile beğeni sayısının düşük olması profilin aktif ve popüler olmadığı anlamına gelir. 
Gönderinize gelecek beğenilerin tümü gerçek ve aktif türk kullanıcılardan gelmektedir. Kullanıcıların profil fotoğrafları, çok sayıda paylaşımları, kendi beğenileri ve takipçileri vardır.

Neden Instagram Aktif Gerçek Türk Beğeni Almalıyım?

Instagram aktif gerçek türk beğeni paketi aldığınızda içeriğinize gönderilen beğenilerin tamamı profilini aktif olarak kullanan gerçek türk kişilerden gelir. Gönderinizin beğenilerini inceleyen kişiler gerçek türk kişileri göreceklerinden beğeni satın aldığınız kesinlikle belli olmaz. Aktif gerçek türk beğeni satın alma bu nedenle çok avantajlıdır. Aktif gerçek türk beğeni satın aldığınızda beğeni sayısında sonradan bir düşüş olmaz.

Aktif gerçek türk kullanıcı beğenisi satın almanın bir diğer güzel tarafıda beğenileri yapan gerçek kullanıcıları takip eden kişilerinde yapılan beğeni nedeni ile gönderinizi kendi ana sayfalarında görecek olmalarıdır. Böylece aldığınız gerçek türk kullanıcı beğenileri sayesinde gönderiniz çok daha fazla kişiye zincirleme olarak kendiliğinden ulaşmış olacaktır. Bu yeni insanların profiliniz görmesini ve sizi takip etmesine de imkan tanıyan bir durumdur. Genel olarak aktif türk beğeni satın alma işlemi profil aktifliğiniz üzerinde çok olumlu etkileri olacağını söylemek mümkündür. Instagram like sayılarını arttırmak isteyenler için en güzel yöntemlerden biri gerçek türk like satın alma işlemidir.