Tek Paylaşıma Bot Beğeni (Hediyeli)

Dünya genelinden gerçek görünümlü bot profillerin yaptığı beğenilerdir. Beğeni sayısını ekonomik ve hızlı bir şekilde arttırmak için çok idealdir. Bot beğeni aldığınız belli olmaması için işlem bitiminde siparişin %10 ‘ kadar hediye gerçek türk beğeni gönderilerek botlar kamufle edilir yani gizlenir.

  • Tek paylaşımın beğeni sayısını ekonomik yoldan arttırmak için idealdir. Botları kamufle için türk beğeni hediyesi vardır.
  • Şifrenizi vermeniz gerekmez, başka hesapları takip etmek zorunda kalmazsınız.
  • Hızlı teslim edilir, sonucu anında görürsünüz ve anında destek imkanı vardır.
Kredi Kartı ile güvenli ödeme (taksit mümkün) ve Havale / EFT / Kartsız Ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.
Kredi kartı ödemelerinizde güvenli işlem sırasında bankanızdan 3D secure şifresi gelecektir. EFT / Havale ile ödeme yapmak isteyenler için hesap bilgilerimiz sipariş sonrası karşınıza gelecektir. Ödeme onayı sonrası ortalama 15 dakika içerisinde beğeni gönderiminiz başlar.
Belirtilen süre içerisinde beğenilerin gönderilememesi durumunda talebiniz doğrultusunda para iadesi mümkündür. Ancak Instagram tarafından sistem güncellemesi yapılan zamanlarda beğenilerin gönderilmesinde normalden fazla gecikme yaşanabilir. Bu gibi durumlarda müşterilerimizin anlayışlı olmalarını rica ediyoruz.
Instagram ‘da beğeni yaptırmak amacı ile açılan hesaplara bot hesap adı verilir. Sadece beğeni yaptırmak için açılan gerçek profil görünümlü bu hesaplara paylaşımınız sistemimiz tarafından beğendirilir.
Bot hesaplar sistemimizin kontrolünde olduğu için rahatlıkla yönlendirilebilmektedir ve bu nedenle bot beğeni uygun fiyatlıdır. Yüksek beğeni sayılarına ekonomik yoldan ulaşmak için çok idealdir.
Bot profiller dünya genelinden farklı ülkelerden açılmış gerçek görünümlü profillerdir. Profil fotoğrafları ve paylaşımları vardır. Bot beğeni aldığınızın belli olmaması için işlem bitiminde gerçek türk beğeni hediyemiz vardır. Hediye olarak gönderiler gerçek türk beğeniler bot beğenileri kamufle edecektir ve böylece bot beğeni aldığınız belli olmayacaktır.
Bu sayfadaki beğeni paketleri tek paylaşım içindir. Ancak eğer birden çok paylaşıma beğeni istiyorsanız site menüzden “beğeni” başlığı altındaki diğer seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Neden Instagram Bot Beğeni Paketi Almalıyım?

Instagram bot beğeni almak profilinizin beğeni sayılarını yüksek tutmak için çok ekonomik bir yöntemdir. Bot beğeniler ucuzdur ve hızlı bir şekilde profilinize yönlendirilir. Instagram ‘da popüler etiketlerde en başta 9 adet popüler gönderi gösterilir. Bu popüler gönderiler hızlı bir şekilde yüksek beğeni almış içeriklerden otomatik olarak seçilir. Yaptığınız paylaşımın yüksek beğeni alması demek bu popüler gönderiler arasına girmesi demektir. Popüler etiketlerde saniyede binlerce fotoğraf akıp gider ve sizin gönderiniz hemen aşağılara düşer ve pek fazla kimse tarafından farkedilemez. Ancak gönderinizi popüler gönderiler arasına soktuğunuzda sayfanın en başında uzunca bir süre sabit bir şekilde kalacağından binlerce kişi içeriğiniz görecek, beğeni yapacak, yorum yapacak ve hatta profilinize gelip sizi takip edecektir. Bot beğeni almanın en güzel etkilerinden biri işte tam bu durumdur.

Eğer bot beğeni aldığınızın belli olmasından çekiniyorsanız kormanıza hiç gerek yok çünkü tüm bot beğeni paketlerimizde işlem bitiminde botları kamufle etmek amaçlı gerçek türk takipçi hediyemiz vardır. Instagram ‘da diğer kişiler aldığınız beğenilere baktıklarında ağırlıklı olarak son beğeni yapan kişileri göreceklerdir. Bot beğeni gönderimi bitiminde hediye olarak gönderdiğimiz gerçek türk kullanıcı beğenileri en üstte görüneceğinden altlarda kalan bot beğeniler dikkat çekmeyecektir. Böylece beğeni yapan bot profiller aktif gerçek türk beğeni yapan profiller tarafından kamufle edilecektir.