Türk Yabancı Karışık Takipçi

Profiliniz hesabını kullanan, Türk ve Yabancı gerçek kullanıcılar tarafından takip edilir. %60 fazladan takipçi gönderilir. Örneğin 1000 takipçi satın aldığınızda profilinize 1600 takipçi gelecektir.

  • Gerçek takipçilerden oluşan aktif bir profil yapısı oluşturmak için idealdir.
  • Gerçek takipçileri takibi bırakma miktarını telafi için %60 fazladan takipçi gönderilir.
  • Aktif kullanıcı oldukları için beğeni ve yorum yapabilirler. Böylece profil aktifliğine katkı sağlama ihtimalleri vardır.
  • Şifrenizi vermeniz gerekmez, başka hesapları takip etmek zorunda kalmazsınız.
Kredi Kartı ile güvenli ödeme (taksit mümkün) ve Havale / EFT / Kartsız Ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.
Kredi kartı ödemelerinizde güvenli işlem sırasında bankanızdan 3D secure şifresi gelecektir. EFT / Havale ile ödeme yapmak isteyenler için hesap bilgilerimiz sipariş sonrası karşınıza gelecektir. Ortalama teslim süresi sipariş sonrası 5 dakikadır. Ancak siparişinizde bir hata olması durumunda teslim süresi uzayabilir.
Aktif gerçek takipçi siparişlerinizde belirtilen süre içerisinde siparişin teslim edilememesi durumunda talebiniz doğrultusunda ücret iadesi mümkündür. Ancak Instagram tarafından sistem güncellemesi yapılan zamanlarda siparişlerin gönderilmesi normalden daha uzun sürebilmektedir. Bu gibi durumlarda müşterilerimizin anlayışlı olmalarını rica ediyoruz.
Profillerini aktif olarak kullanan, çok sayıda paylaşımları ve kendi takipçileri olan, gerçek profil kullanıcılarına Aktif Gerçek Takipçi denir. Bu kişiler aktif ve gerçek profil sahipleri oldukları için gönderilerinizden hoşlanmaları durumunda beğeni ve yorum yapabilmektedir.
Aktif takipçiler profil aktifliğinizi arttırmak istediğiniz durumlarda faydalıdır. Ancak bu kişilerin paylaşımlarınızdan hoşlanmayarak takibi bırakmaları da söz konusu olabilir. Takibi bırakma miktarı profil kaliteniz ile ilgilidir. Ancak %60 fazladan gönderim ile önceden telafi sağlanır.
Aktif Gerçek Türk Yabancı Karışık Takipçi profillerinin ortalama yarısı Türkiye den kişilerdir ve anlamlı kullanıcı adları, profil fotoğrafları, kendi paylaşımları ve kendi takipçileri vardır.