Aktif Gerçek Türk Takipçi Nedir?

Instagram ‘ı aktif olarak kullanan, Türkiye ‘den gerçek kullanıcılar sizi takip ettiğinde bu takipçilere aktif gerçek türk takipçi adı verilir. Hesaplarını aktif olarak kullanan bu kullanıcılar takipçi aldığınızda hesabınızı gerçekten takip ederler. Gönderilerinizin bu kullanıcıların ilgisini çekmesi halinde içeriğinize beğeni ve yorum yapabilen bu kullanıcılar profilinizde etkileşim sağlama açısından faydalıdır. Ancak gerçek kişi olmaları nedeniyle gönderilerinizden hoşlanmamaları halinde takibi bırakma ihtimalleride vardır.

Takibi bırakma oranı genel profil kalitenize ve paylaşımlarınızın kalitesine bağlıdır. Bu nedenle takibi bırakma oranı konusunda garanti veremiyoruz. Gerçek takipçileri profilinizi çekici hale getirerek, kaliteli ve herkesin ilgisini çekebilecek içerikler paylaşarak, karşı takip, beğeni yaparak sayfanızda tutma sorumluluğu size aittir.

Aktif türk takipçi aldığınızda yaşanabilecek düşüşü önceden telafi amacı ile profilinize %20 fazladan takipçi hediye olarak gönderilmektedir.