HAKKIMIZDA

www.igturkiye.com adresli sitemiz firma olarak Konuralp Sosyal Medya Hizmetleri bünyesinde faaliyet gösteren bir web sitesidir. Firmamız son 3 yıldır sadece Instagram Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir ve bu alanda Türkiye ‘nin en kapsamlı Instagram hizmetini veren, en büyük firmadır. Firmamız igturkiye.com adresli web sitemizden hizmet satışının haricinde piyasada Instagram alanında faaliyet gösteren web sitelerinin yaklaşık %90 ‘ına da hizmet sağlamaktadır. Bu anlamda firmamız sektörün ana hizmet sağlayıcısı konumundadır.

Firmamız alanında tecrübeli ve uzman düzeyde bilgiye sahip 12 kişilik bir çalışan kadrosuna sahiptir. Firmamızın yönetim, destek ve hizmet geliştirme ofisi Eskişehir ‘de, sunucu altyapısı ofisi ise Düzce OSB ‘de bulunmaktadır. Firmamız bünyesinde geliştirdiğimiz ve sektörün kullanımına sunduğumuz yeni hizmetler ve kullandığımız hızlı sunucu alt yapıları ile Instagram hesaplarına takipçi, beğeni ve video izlenme sağlama konusunda sektöre yön verici konumda bulunuyoruz.

Sadece Instagram hizmetleri konusunda uzmanlaşarak sektörün en büyük ve en tecrübeli firması haline gelen Konuralp Sosyal Medya Hizmetleri, instatukiye.com adresli web sitesi ile binlerce müşterisine hızlı ve güvenilir Instagram hizmetleri sağlamaktadır. Ayrıca bayilerimizin siparişlerini 7/24 girdikleri tamamen otomatik çalışan bayilik panel sistemimiz ile tüm sektörün Instagram hizmeti ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Hizmetlerimizi sağlarken önceliğimiz müşterilerimize gerekli durumlarda hızlı teknik destek sağlamak, ihtiyaç duyduklarında takipçi ve beğeni arttırma konularında tavsiyelerde ve yönlendirmelerde bulunmak, bu yol ile sosyal medya alanında çok tecrübesi olamayan kişilerin bile sorun yaşamadan, hızlı bir şekilde hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olabilmektedir.


12 Kişilik Şirket Çalışan Profilimiz

  • 3 kişiden oluşan teknik altyapı birimi (takipçi, beğeni, izlenme sistemleri altyapı sorumluları)
  • 4 kişiden oluşan teknik destek birimi (Whatsapp destek sistemi)
  • 2 kişiden oluşan web tasarım ve site altyapısı birimi (sitemizin ve bayi panelimizin çalışması ve güncellenmesinden sorumlu)
  • 2 kişiden oluşan sipariş takip ekibi (sitemizden verilen siparişlerin kontrolü ve gerekli birimlere aktarılmasından sorumlu)
  • 1 muhasebe sorumlusu

Resmi Firma Bilgilerimiz

Firma Adı: Konuralp Sosyal Medya Hizmetleri
Vergi Dairesi: Düzce Vergi Dairesi
Yönetim Ofisi: Şair Fuzuli Caddesi, No: 17 / A, Odunpazarı / Eskişehir
Sunucu Ofisi: Düzce OSB / Beyköy Mevkii


İletişim Bilgilerimiz

Twitter Kullanıcı Adımız:
insta_turkiye

Twitter Profil Adresimiz:
https://twitter.com/insta_turkiye

Email Adresimiz:
E-mail adresimiz

Whatsapp Destek Numaramız
(sadece mesaj ile)
instagram takipçi satın alma hizmeti


 

Ödemeler

Firmamızın Türkiye ‘nin en büyük bankaları ile kredi kartı taksit anlaşmaları bulunmaktadır. Bu anlaşamlarımız sayesinde tüm önde gelen kredi kartlarına tek çekim yada 9 aya kadar taksit ile ödeme imkanı sunuyoruz. İşlemler güvenliğiniz için güvenli ödeme şifresi 3D secure kullanarak gerçekleşiyor. Ayrıca kredi kartı ile ödeme yapmak istemeyen müşterilerimiz için tüm bankalardan havele / eft / atm’den kartsız ödeme seçenekleri ile ödeme yapma imkanı mevcuttur. Ödemenizi takiben sipariş takip sorumlularımız siparişinizi teknik ekibimize aktarır ve işleminiz en kısa sürede başlar. Teknik ekibimiz yapılan takipçi ve beğeni arttırma işlemleri sırasında sürekli olarak sipariş takip ekibimiz ve gerekirse destek ekibimiz ile iletişim halindedir. Tüm müşterilerimiz siparişlerinin durumu “Hesabım” sayfasından takip edebilirler. Ayrıca sipariş durumu sms ve email yolu ile de anlık olarak müşterilerimiz ile paylaşılmaktadır.


Para İadesi

Hizmet politikamızda önceliğimiz müşterilerimizin mutluluğudur. Bu nedenle herhangi bir nedenle sipariş tesliminde yaşanan aksama yada satın alınan paket detaylarında belirtilen süreden daha geç teslimat nedeni ile müşteri talebi doğrultusunda para iadesi mümkündür. Kredi kartı ile yapılan ödemeler kredi kartınıza iade edilir, eft / havale ile yapılan ödemeler yine eft / havale yöntemi ile geri gönderilir.