Doğal Gerçek Türk Beğeni (Tek Paylaşıma)

Son paylaşımınızın yada istediğiniz farklı bir paylaşımın beğenisini yavaş yavaş, doğal görünümlü bir şekilde arttıracak hizmettir Beğeni aldığınızın belli olmaması için beğeniler aldığınız beğeni sayısına göre 1.5 – 4 saatlik bir sürece yayılarak yavaş yavaş gelir.

  • Adresini vereceğiniz tek fotoğraf yada video için aktif türk kullanıcı beğenisidir.
  • Beğeniler toplam 3 saatlik bir sürece yayılarak geleceğinden doğal görünümlü bir artış olur.
  • Tek paylaşımın yada istediğiniz paylaşımlarınızın ayrı ayrı beğeni miktarını arttırmak için idealdir.
  • Şifrenizi vermeniz gerekmez, başka hesapları takip etmek zorunda kalmazsınız.
Kredi Kartı ile güvenli ödeme (taksit mümkün) ve Havale / EFT / Kartsız Ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.
Kredi kartı ödemelerinizde güvenli işlem sırasında bankanızdan 3D secure şifresi gelecektir. EFT / Havale ile ödeme yapmak isteyenler için hesap bilgilerimiz sipariş sonrası karşınıza gelecektir. Ortalama işleme başlama süresi ödeme sonrası 5 dakikadır.
Ödeme sonrası gönderiminiz sistemimiz tarafından belirtilen süre içerisinde otomatik olarak başlatılır ancak herhangi bir sorun nedeni ile gönderim yapılamaması halinde talep ederseniz ödeme iadesi mümkündür.
Hesabını aktif olarak kullanan Türk kişilerden tamamen doğal gürünümlü bir şekilde 3 saatlik sürece yayılarak gelen beğenilere doğal gerçek türk beğeni adı verilir. Beğeni yapan hesapların tamamı gerçek kişilere aittir.
Beğeni gönderimi 1.5 – 4 saatlik bir sürece yayıldığı için ve beğeni yapan hesapların tümü aktif ve gerçek türk kişilere ait olduğundan beğeni aldığınız anlaşılmaz. Ani değil doğal görünümlü bir artış olur.
Gönderinize gelecek beğenilerin tümü gerçek ve aktif türk kullanıcılardan gelmektedir. Kullanıcıların profil fotoğrafları, çok sayıda paylaşımları, kendi beğenileri ve takipçileri vardır.

Neden Doğal Gerçek Türk Beğeni Almalıyım?

Normal beğeni paketlerinde beğeniler satın alma işlemi sonrası anında gönderilir ve beğeni sayısında ani bir artış olur. Bu durum beğeni aldığınızın anlaşılabileceği anlamına gelir. Ancak doğal gerçek türk beğeni paketlerimizde aldığınız beğeni adeti 3 saatlik bir sürece yayılarak gönderilir. Böylece paylaşımınızın beğeni sayısı yavaş yavaş artar ve beğeni artışı tamamen doğal bir şekilde gerçekleşir. Ayırca paylaşımınıza uzun bir süreç boyunca beğeni gelmesi nedeni ile keşfet bölümünde ve etiketlerdeki popüler gönderiler kısmında daha uzun süre yer alma şansınız olur.

Instagram doğal gerçek türk beğeni paketi aldığınızda içeriğinize gönderilen beğenilerin tamamı profilini aktif olarak kullanan gerçek türk kişilerden gelir. Beğeni yapan profilleri inceleyen kişiler gerçek türk kişileri göreceklerinden beğeni satın aldığınız kesinlikle belli olmaz. Doğal gerçek türk beğeni satın alma seçeneği bu iki nedenden dolayı çok avantajlıdır.