Instagram Video İzlenme (Yavaş – Doğal)

Paylaştığınız videonun izlenme sayısını yavaş yavaş, tamamen doğal görünümlü bir şekilde arttırmak için alabileceğiniz instagram video izlenme arttırma hizmetimizdir. Video görüntülenme satın alma işlemi sonrası izlenme artışı 5 dakika içinde başlar ve sürece yayılarak yavaş devam eder.

Eğer izlenmelerin çok hızlı bir şekilde gelmesini istiyorsanız hızlı izlenme paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

  • Adresini vereceğiniz tek video için izlenme artışı sağlar
  • İstediğiniz bir videonun izlenmesini yavaş bir şekilde arttırmak için idealdir
  • Şifrenizi vermeniz gerekmez, başka hesapları takip etmek zorunda kalmazsınız.
Kredi Kartı ile güvenli ödeme (taksit mümkün) ve Havale / EFT / Kartsız Ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.
Kredi kartı ödemelerinizde güvenli işlem sırasında bankanızdan 3D secure şifresi gelecektir. EFT / Havale ile ödeme yapmak isteyenler için hesap bilgilerimiz sipariş sonrası karşınıza gelecektir. Ortalama işleme başlama süresi sipariş sonrası 5 dakikadır.
Sipariş sonrası 8 saat içinde video izlenme sayısında artış olmaması durumunda para iadesi mümkündür. Ancak Instagram tarafından sistem güncellemesi yapılan zamanlarda izlenme artışı sağlanmasında normalden fazla gecikme yaşanabilir. Bu gibi durumlarda müşterilerimizin anlayışlı olmalarını rica ediyoruz.
Instagram ‘da bir videonun izlenme sayısının artışı için 3 saniyeden fazla izlenmiş olması gerekir. Videonuzu çeşitli kullanıcılara 3 saniyeden fazla izleterek artış sağlamış oluyoruz.
Eğer yüksek beğenilere sahipseniz ancak video izlenmeleriniz düşük kalıyorsa video izlenme satın almak bu dengesizliği ortadan kaldıracaktır. 
Instagram videonuzu izleyen kişileri göstermemektedir. Videonuzu kimlerin izlediği görülemediği için izlenmelerin nereden geldiğinin önemi bulunmamaktadır.

Neden Instagram Video İzlenme (Görüntülenme) Almalıyım?

Instagram ‘ın yeni özelliği video izlenme sayıları da aynı beğeniler gibi popülerlik ve aktiflik anlamında profilinize büyük destek sağlar. Diyelim ki hesabınızdaki içeriklere zaten bir miktar beğeni alıyordunuz. Ancak yeni gelen özellik sayesinde artık video izlenme sayısıda artık videolar için öenmli bir popülerlik göstergesi haline geldi. Videonun beğenilme ölçütü olarak artık öncelikli olarak izlenme sayısı gösteriliyor. Eğer ki video görüntülenme sayılarınız düşük kalıyorsa bu profil popülerliğiniz ve aktifliğiniz için kötü olacaktır. Instagram video izlenme satın alma hizmetimiz sayesinde videolarınızın görüntülenme sayılarını da aynı fotoğrafların beğeni sayılarını arttırdığınız gibi arttırabilirsiniz. Ayrıca yüksek izlenme sayılarına sahip videoların keşfet kısmında sizi takip etmeyen kişilere de önerildiğini ve bu yolla birçok yeni kişinin profilinize geleceğini unutmayın. Video görüntülenme satın alma işlemi hem profilinizin daha popüler görünmesini hemde daha aktif olmasını sağlar.